Since 2008

Od roku 2008 narostl počet našich kontrolorů na 2200. Ve 197 městech po celé České republice poskytujeme stovky mystery shoppingu měsíčně. Každá naše práce je nová, protože je ušitá pro potřeby vás, našeho klienta.

Službu iMystery provozuje společnost Analytické centrum s.r.o. – Divize B2B programů.

Po celé České republice nabízíme zajištění informací, které mají pozitivní vliv na finanční prosperitu Vaší společnosti. Průzkumy zajišťují jednorázové kontroly práce Vašich zaměstnanců, ale i komplexní programy práce se zaměstnanci, analýzy trhu, apod. Ty obsahují dlouhodobé analýzy a vyhodnocování poskytovaných služeb, pravidelné školení personálu a nastavení systému odměňování těch nejlepších.

Díky našemu produktu získáte značnou konkurenční výhodu, která se v krátké době okamžitě ukáže na finančních výsledcích Vaší společnosti. Součástí nabídky jsou další B2B produkty jako je AC Agent – kontrola nemocných (www.acAgent.cz) a další.

Naší hlavní výhodou jsou  zabezpečené zautomatizované systémy vyhodnocování sebraných dat, které nám dovolují přicházet s individuálními cenovými nabídkami, které jsou vždy ušity dle potřeb Vás, našeho klienta.